Jump to content

Cd-spiller med navi eller computer?


Bellen
 Share

Recommended Posts

Har pr. i dag ein computer i bagasjerommet som er tilkobla ein 7" (eller 10") tuchscreen i dashboard i min e46.

Problemet med den nå er at den er "out of date", og eg må i nærmaste framtid vurdere enten ein cd-spiller med navi eller ein ny computer.

Navigasjonsenheten som eg vurderer er denne: http://stereovest.no/product_info.php?cPath=23_75&products_id=265

Fordelene som eg kan sjå med denne, er at den har dei viktigaste hurtigknappene rundt skjermen og har hjul til å justere lydvolumet. Det negative med denne instalasjonen er at då må eg legge om diverse ledninger i bilen som for eksempel høgtalerledningene som nå er trekt til bagasjerommet via ein forsterkar som er tilkobla datamaskina.

Om eg skulle gå for ein ny computer så er det stort sett "plugg and play", og med ein computer så har enn også tilnærma ubegrensa måter på kva enn kan bruke den til.

Einaste negative eg kan komme på her er at alle funksjoner går via tuchscreenen og at den er veldig følsom mot lys, og så synest eg at navigasjonsdelen ikkje er noko spesielt bra, men kansje nokon her kan ambefale eit program? (har nå Centrafuse).

Nokon som har noko synspunkt på kva eg burde velge, og har fleire positive/negative ting anngåande dette?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...