huldra66 Skrevet Oktober 19, 2010 Skrevet Oktober 19, 2010 318tds motor M41 ønskes kjøpt snarest Som teksten sier , har du en slik en så ta kontakt Komplett blokk kan og være av interesse. Sjiten tok kveld i går etter mye skruing tidligere så gidder jeg ikke og reparere denne en gang til. Har ikke sjekket nøye men flere store metall biter og Olje lå på bakken etter havariet. Merkelig nok så starter den og går ennå men høres ut som bare tre sylindere virker + null oljetrykk. Ingen forvarsel , bare rasling og dunk så stopp. Mistenker pinadø att ene stempelet har forlatt blokka ????? , men den går faktisk rundt uten ulyder Skal se i kveld.
ehrnst Skrevet Oktober 19, 2010 Skrevet Oktober 19, 2010 jeg har en som også har stoppet uten forvarsel, den kan du få gratis. kanskje du kan sette sammen en komplett av de du har?
huldra66 Skrevet Oktober 19, 2010 Forfatter Skrevet Oktober 19, 2010 jeg har en som også har stoppet uten forvarsel, den kan du få gratis. kanskje du kan sette sammen en komplett av de du har? Takker for tilbud men ser ut som om det er en komplett motor tilgjengelig for 6500kr. Satser på den foreløpig, men kommer tilbake viss det sjærer seg. Hull i sida på blokka , stempelstag ut sidesveis opp ned , svært hull i bunnpanne, stempel står igjen i sylinder. men sviver uten ulyder på tre sylindre Jaja bedre med ett skikkelig havari der en ikke lurer på om det kan fikses. Litt synd da det står en nyoverhalt topp på motoren, får ta den av og legge for salg. fikk forresten også nytt register, la ned en del kroner i den motoren, men det virker iverfall enda
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå