hao Skrevet November 17, 2010 Skrevet November 17, 2010 Hei Pene seter ja. Er på utkikk etter nakkestøtter bak men det er vel ikke aktuelt.
Maloi Skrevet November 26, 2010 Skrevet November 26, 2010 Solgt og betalt, men ikke mottat! Når sender du?
Kruflaz Skrevet November 26, 2010 Forfatter Skrevet November 26, 2010 frakt mottatt, interiøret pakket!! jobb, sykdom, litt og vente, krefter samles, interiør sendes slapp bare helt av, du får interiøret tilsendt jeg er bare litt treg av meg, sammen med mye jobb, og ikke like mye forkjølt, dog likevel tappet for energi :\ men veldig snart er interiøret sendt
Maloi Skrevet November 27, 2010 Skrevet November 27, 2010 Ja men da heller å svar på melding å si det da, har jo klart forståelse for at folk er syk og at det kan ta tid.. men da er det bedre å si ifra enn å ikke høre fra deg! Men godt å høre!!
Anbefalte innlegg