320Schanke Skrevet Oktober 28, 2010 Skrevet Oktober 28, 2010 Hei For 5 uker siden bestilte jeg varer hos autoshineshop.no Forhåndsbetalte med paypal og mottok ordrebekreftelse... Men saken er den at jeg har ventet siden 22.sept nå og begynte og bli skeptisk på om varene i det hele tatt var på vei ... Så denne uken har jeg sendt mail og prøvd å ringt men intet svar å få noen steder... Flere som har opplevd dette med dem ? (ja, jeg vet at telefonen dems er stengt )
BreitBau Skrevet Oktober 28, 2010 Skrevet Oktober 28, 2010 Auauau.. I værste fall har han ikke kreditt lenger og må dermed få inn penger for å bestille varer.. I beste fall er de bare trege.. Jeg se hvertfall at de søker nye drivere..
320Schanke Skrevet Oktober 28, 2010 Forfatter Skrevet Oktober 28, 2010 Stemmer at de søker det ja, men dem sier også at dem besvarer epost og at alle varer til og med 31.12.10 vil bli levert som vanlig Så vi konkluderer med at dem bare er veeeeeldig treige? Noe jeg igjen finner usansynlig siden de har 1-3 virkedager på sending av varer og 80% av delene er på lager
DannyRS Skrevet November 2, 2010 Skrevet November 2, 2010 paypal dispute? Er litt sikra via paypal tror jeg..
320Schanke Skrevet November 5, 2010 Forfatter Skrevet November 5, 2010 paypal dispute? Er litt sikra via paypal tror jeg.. Dvs at jeg kan få returnert beløpet mitt ? Hvordan da isåfall ?
DannyRS Skrevet November 5, 2010 Skrevet November 5, 2010 google er din venn https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... nt-outside
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå