fredriko Skrevet November 9, 2010 Skrevet November 9, 2010 Passer dette sport airbag rattet på min e34 når jeg har rattet på bildet nr 2 ? Og da tenker jeg ikke bare om det vil gli innpå rattstamma, men om klipset til airbagen osv er likt?
Hoem Skrevet November 9, 2010 Skrevet November 9, 2010 Nei, du må ha det rattet med bmwlogo som er farget i midten.
fredriko Skrevet November 9, 2010 Forfatter Skrevet November 9, 2010 altså rattet på nederste bildet er det jeg har i bilen originalt,
S.Hafsmo Skrevet November 9, 2010 Skrevet November 9, 2010 Om du har det nederste rattet må du få med sleperingen til sportsrattet, samt den plastgreia som går over rattstammen, da tappen som "resetter" blinklyset er plassert annerledes på sportsrattet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå