Gjest Skrevet November 29, 2010 Skrevet November 29, 2010 Skal montere e34m5 3,6l bremser fremme på en e28 518i. hvilken bremseskjold og slanger må jeg ha da? Bake skal jeg montere komplett e34 bakstilling med traversen og alt. der har jeg funnet ut at jeg må bruke e28 535 bremseslanger. men lurer på hvordan jeg skal gjøre det med håndbrekkwire noen som vet? på e34 går vel begge wirene helt frem mens på e28 går de sammen til 1 wire før den går frem til håndbrekket.
bmwstein Skrevet November 29, 2010 Skrevet November 29, 2010 må foresten også huske på at stikkakslingene blir hakket lengre ut og da, så du må nok bruke e36 felger på grunn av annet innpress
Gjest Skrevet November 29, 2010 Skrevet November 29, 2010 Etter det jeg har målt meg frem til så blir det samme plassering..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå