eivindr65 Skrevet Januar 5, 2011 Skrevet Januar 5, 2011 Har en lekasje rundt ekspansjonstankens fot på bilen. Når bilen blir varm og jeg løsner på lufteskruen ved påfyllinga oppå kommer det rimelig greit med damp. Har byttet ekspansjonstanken men det lekker mye ut rundt den nye og når bilen blir varm. Kan det være at sirkulasjinspumpa er stoppet opp / defekt som gjør det slik-høyt trykk e.l ?? Noen som har hatt samme problem ?
Mikael-B Skrevet Januar 5, 2011 Skrevet Januar 5, 2011 Høres veldig ut som du har gåen vannpumpe. Temp. måleren inne i bilen går vel over på rødt? Blåser varmeapparatet kaldt? Event. kan det være termostaten din som ikke åpner.
eivindr65 Skrevet Januar 5, 2011 Forfatter Skrevet Januar 5, 2011 Bilen går over på rødt ja, varmeapparatet har jeg ikke sjekket men når jeg trykker på slangen inn til tanken fiser det ut rundt nede.nok kondens i bilen hvertfall når det skjedde. Frostveske og alt i orden så begriper egentlig ikke hva som har skjedd gor det kom som julenissen på kjærringa dette...på lille juleaften
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå