Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, lurer på hvor jeg får tak i ei m42 veiv og råder (med lager). Har en is motor med rådebank, og er ei råde som er ganske så fucked. Lager og veiv er heller ikke brukandes... Noen som veit hvor man får tak i disse delene? Pris?

Skrevet

Monter nye lager, for all del. Hva er vel ellers vitsen med og sette inn en annen innmat. Skal du bruke lager på nytt, så kan du likeså droppe å montere nye stempelringer. Når man først er i gang.

Skrevet

Motoren har gått uten rådebank, grunne til at det ble delemotor er sprekt topp etter at toppakning røyk .

Forrige eier byttet pakning uten hell ( fortsatt varmgang) og fant ikke ut av dette, jeg kjøpte motoren som delemotor og har ikke tatt ut noen ting av den, så alt skal være flunket god stand :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...