steinovel Skrevet Januar 27, 2011 Skrevet Januar 27, 2011 Har byttet oljepumpe og når jeg tok av registeret glemte jeg å sjekke hvor veivakslingen stod. Hvordan får jeg den stillt inn riktig igjen? Jeg har sett det "hullet" som er under ved girkassa men hvordan vet jeg at dette står i riktig posisjon når åpningen der er så stor?
manta-a Skrevet Januar 28, 2011 Skrevet Januar 28, 2011 Hullet e vel ti mm og hullet i svinghjulet e vel 8mm,få noen te og dreie ei stang te deg med de målan der,så e det bare og føre den inni hullet og dreie motor te den smett inni svinhjulet.men bør jo dreie topp samtidlig så du ikke skader noen ventiler..
manta-a Skrevet Januar 28, 2011 Skrevet Januar 28, 2011 På høyre side,sjåførsiden,langt nede,står som regel en gummiplugg i det...Rett under startern.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå