shargat Skrevet Januar 30, 2011 Skrevet Januar 30, 2011 heisann, kan jo si litt om mitt 325 prosjekt, biln er en orginal 318i, importert fra tyskland i 2000. min første bmw:) mine framtidige planer for biln er å få bygd den om og få dette godkjent hos bt. kan si det som der er at jeg er ennå litt blank når det gjelder bmw men det kommer seg betraktelig, har bare drevet på med ford det som egentlig skal gjøres er. overhaling av motor og gir. bilder er lagt ut resten av biln blir tatt til sommern, grunnet har ikke garasje plass. begynt å plukke fra motorn blokka er pusset ned og opplakert toppen er vasket og planet
shargat Skrevet Januar 30, 2011 Forfatter Skrevet Januar 30, 2011 bunnpanna er vasket og pusset, klar til lakering (svart)
shargat Skrevet Januar 30, 2011 Forfatter Skrevet Januar 30, 2011 slipet ventiler og sette inn nye tetteringer. toppen er montert.
shargat Skrevet Januar 30, 2011 Forfatter Skrevet Januar 30, 2011 ting går rykende fort:) mye er montert sammen, bunnpanna er lakert som dere ser, flere bilder av den kommer, dekslet i forkant av motor er lakert i samme farge
shargat Skrevet Januar 30, 2011 Forfatter Skrevet Januar 30, 2011 jo er klar over det:) men var ikke planen egentlig å legge ut en prosjekt tråd, så har ikke vert så veldig engasjert i å ta bilder under hele prosessen, sorry, men skal legge ut flere bilder,
KrHeLl Skrevet Februar 17, 2013 Skrevet Februar 17, 2013 Ja vi venter i spenning Hvordan går det? fått start på den? Framtidlige planer?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå