Gå til innhold

Problemer E39! noen i oslo området som kan hjelpe?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bilen fusker når den går på tomgang, går dårligere på lavere turtall og ikke helt rent før den kommer opp til 3-4000omdr. byttet alle tennplugger som var sotet ned. fuskingen kan minne om feiltenning på en bil med fordeler som har feiltenning. nappet av LMM da bilen gikk og skjedde ikke noe så lurer på om det er den eller veivakselføler el.

hadde vært greit å fått tatt en feilkodelesing før man bestiller deler man trenger! Noen i oslo området som kunne bistå med det i løpet av helgen?

på forhånd takk. hvis noen har noen tips om noe jeg kan gjøre uten å bytte noe så si ifra. renset veivakselføler, men hjalp ikke!

Skrevet

Det kan virke som Lmm fusker for deg. Du bør nok ta en diagnose for å spare deg for unødvendige kostnader :wink:

Hvis du kjører en 523 eller 528,så har jeg en Lmm til deg..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...