Opsahl1 Skrevet Februar 28, 2011 Skrevet Februar 28, 2011 SELGER DEN FOR 8 TUSEN, betaler årsavgiften, den går å er mer en fullt kjørbar, bare cupe vifta som må byttes!!!!!!! Den går enda.. mulighet for å kjøpe den.. bud over 8 tusen.. Den går å er fult kjørbar.. 1Cupe vifta fungerer ikke.. 2startern er veldig dårlig.. altså det er bare 2 merknader, jeg har ikke råd til å ha den så... ikke noe mere en det.. For dere som ønsker deler bare spør : ) Holder til i ytre enebakk 3 mil sør for oslo PM eller sms 40042161 karroseriet er helt. har sølv front, panser grill fanger.
Opsahl1 Skrevet Februar 28, 2011 Forfatter Skrevet Februar 28, 2011 lyktene fins ikke mer.. beklager.. grøftelysene er det bare ledningene som er på.. ikke den tingen man plugger i med
erlmy Skrevet Mars 1, 2011 Skrevet Mars 1, 2011 Selger du plastkåpa på venstre sidespeil? (førerside)
Harald.lokoy Skrevet Mars 2, 2011 Skrevet Mars 2, 2011 Hei! fargekode eller betegnelse på bilen din? Er intressert i høyre framskjerm vis det er Mauritius Blau!
Opsahl1 Skrevet Mars 3, 2011 Forfatter Skrevet Mars 3, 2011 er bilder der da? men det er mauritius blå kode: 287/5
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå