Vikingen Skrevet Mars 6, 2011 Skrevet Mars 6, 2011 Hjelp fort!! står her med sjegget fullt av postkasser å får ikke ledningsnettet till å stemme med det som står på papiret! skal koble på startern får den til og slå inn, i ledningsnettet på papiret så ser det ut som om det er 4 ledninger som er till startern, jeg har bare 3... har en som er liten svartgrønn, og 2 store, en med strøm og en som går till dynamon... har ikke den som står på papiret skal være svartgul og skal sitte på 50... noen som kan fort å gæli få tatt ett bilde av startern sin eller noe sånt med ledningene på? det gjelder facelift... sliter også med relestyrninga till bensinpumpa så vis noen har tips om det å så er je gla =) mvh
Kristian H. Foss Skrevet Mars 6, 2011 Skrevet Mars 6, 2011 Svart/grønn er signal til innslaget, klemme 50. Har du prøvd å starte?
Vikingen Skrevet Mars 6, 2011 Forfatter Skrevet Mars 6, 2011 men den øverst skal noe stå på der eller skal det itte værra noe der?? har prøvd litt forskjellig har fått den till å gå rundt med skrutrekkertrikset hehe:P
Kristian H. Foss Skrevet Mars 6, 2011 Skrevet Mars 6, 2011 Skal være konstantspenning fra batteriet og når du vrir på tenningen skal den sende signal gjennom svart grøn. Prøv å koble svart/ grøn på den lille skruen bakpå starteren, skal stå 50 bakpå der.
Vikingen Skrevet Mars 6, 2011 Forfatter Skrevet Mars 6, 2011 har satt den som er svart/grønn ned på 50 nå så har je dynamo/spenning fra batteri på den ene der, men da skjer det ingen værdensting, men der det står 30h og den er jo sammen kobla med en sån liten sak over der, men det vil je tro er gods iogmed at det går en ledning inn på startern? eller tar je feil. haha føler meg som en molbo her nå
Vikingen Skrevet Mars 6, 2011 Forfatter Skrevet Mars 6, 2011 hmm virker som om je itte får styrestrøm, bensinpumpa starter jo heller ikke, har prøvd 2 forskjellige ecuer den ene fra 320 IA og andre fra 325. ingen av dem får pumpa till å starte, eller startern till og gå¨rund :/
Vikingen Skrevet Mars 6, 2011 Forfatter Skrevet Mars 6, 2011 erm.. har en litt mindre svart ledning som gir batteri spenning når tenning er på. har jo ingen konstantstrøm... den som gir konstantstrøm ligger ikke i ledningsnettet gjør den vel? den går jo utenom som en egen kabel?
Kristian H. Foss Skrevet Mars 6, 2011 Skrevet Mars 6, 2011 Den som gir konstantstrøm er en tykk batterikabel, den ligger utenom. Signal kommer fra tenningen og all gods på starteren skjer via blokka.
Vikingen Skrevet Mars 6, 2011 Forfatter Skrevet Mars 6, 2011 vis je setter den svartgrønne på 30H som det står i boka(ledningsnett kartet) og setter den som gir spenning når tenning er på på 50 så slår startern inn, men når je tenker meg om å føler meg dum så mangler je den tjukke som skal ligge utenom får lage en sånn en så får je se hva som sjer takk for hjelpa =)
Vikingen Skrevet Mars 6, 2011 Forfatter Skrevet Mars 6, 2011 hehe har surra for mye med ledninger både inni og uttapå så hadde totalt glemt den som går utenfor nettet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå