HungerForE30 Skrevet Mars 7, 2011 Skrevet Mars 7, 2011 Vurderer å selge bilen om jeg får et hyggelig bud. Kan også vurdere innbytte i 3 serie. -Bilen er pen fra avstand, men har litt lakkrust i hjulbuer samt noen flekker her og der. Jeg har skrapa rust og malt over med hvit hammerite så dette ikke sprer seg. -Bulk i hjørne forskjerm. -Rusthull i hjørnene bak. (antagligvis rusthull i gulv/torpedo foran også) -Antenne virker ikke. Taklukehåndtak henger litt. Motor går litt høyt på tomgang. -Har 1 sett ekstra med hovedlamper. Men fulltlys er sprekk/knust. Ellers er bilen strøken innvending og har bare gått 164000
HungerForE30 Skrevet Mars 9, 2011 Forfatter Skrevet Mars 9, 2011 Prisvurdering jeg har i tankene ligger på rundt 15 000. (inkl. årsavgift) Får jeg ikke dette, så gidder jeg ikke å selge.
ealoken Skrevet Mars 21, 2011 Skrevet Mars 21, 2011 pen bil, markedet etter e28 er stort, så jeg tror du kan få 20 000 kr for denne.
Anbefalte innlegg