Dreffs Skrevet Mai 4, 2011 Skrevet Mai 4, 2011 BMW e30 ønskes kjøpt. Spiller ingen roll hvilken motor det er, men selfølgeli eit + om det hadde vært en 2.5L. snakk om ein første bil. Så om noen hvet om en eller har ståendes selv er det bare å si fra. bilen må vær EU-godkjent å ha skilter. Maks pris er 50 000kr.
Gjest atlis Skrevet Mai 5, 2011 Skrevet Mai 5, 2011 Heii, har en 1988mod 318i coupe. Eu godkjent til oktober. Mangler årsavgift. 14000 kroner. Litt småstæsj på den så haru kongebil ganske så bra for alvorlig rust. Er litt på koffert lokk, litt minimalt i hjulbuer bak. Også litt på høyre framskjerm og litt på venstre dør. Men det er jo en gammel bil.
Dreffs Skrevet Mai 5, 2011 Forfatter Skrevet Mai 5, 2011 Har du bilder av bilen? Evt km stand på den?
bmw-E30 Skrevet Mai 5, 2011 Skrevet Mai 5, 2011 Har en 316 coupe stående, gått 170k. Årsavgift betalt, må inn til eu. Har ny bakre eksos (hadde fått mangel på den), har og ein ekstra 316 motor som er rulla rett over 110k, og ein 318 maskin som er gått ca 260k. Nett bytta innerskjerm på den, gjenstår å slipe ned litt sveis så er den god som gull. PM ved interesse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå