bmwe30fire Skrevet Juni 4, 2011 Skrevet Juni 4, 2011 hei, diffrensialen på bimmern har begynt å søye, hører det ikke no serlig i lav fart men når jeg kommer opp i 80-90 høres det ille ut hvis jeg kjører enda fortere høres det ut som hele shiten skal sprenge.. jeg tenkte kansje det var på tide å bytte olje, så jeg gjorde det istad, å det ble ingen forskjell, akkurat samma lyden enda.. noen som veit hva jeg kan gjøre?
hao Skrevet Juni 4, 2011 Skrevet Juni 4, 2011 Kommer an på om det er hyling/uling eller rapling/risting Det første kan være lager i diffen det andre kan også være i drivknuter/aksling
bmwe30fire Skrevet Juni 4, 2011 Forfatter Skrevet Juni 4, 2011 det er ikke noe risting eller rasling, den bare uler
hao Skrevet Juni 4, 2011 Skrevet Juni 4, 2011 Da er det nok diffen din som er gåen. Om det lønner seg og reparere eller kjøpe brukt vet jeg ikke.
bmwe30fire Skrevet Juni 5, 2011 Forfatter Skrevet Juni 5, 2011 tror faktisk det er det lageret til pinjongen ell hva det heter, tor jeg får fikse det (skrevet i beruset tilstand)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå