bmw e34=) Skrevet Juni 8, 2011 Skrevet Juni 8, 2011 Er ikke gnist på pluggene, coilen er helt ny, hva kan problemet være? kan det være ecu som er ødelagt? Er en m43 motor. takker for svar!
bmw e34=) Skrevet Juni 8, 2011 Forfatter Skrevet Juni 8, 2011 hmm kan være men hvordan finner jeg ut av det?
bmw e34=) Skrevet Juni 21, 2011 Forfatter Skrevet Juni 21, 2011 Har skiftet hjernen og coilen, men er fortsatt ikke gnist, har fått høre at det går an å bare klippe ledningen til startsperren? noen som vet hvilket nummer den ledningen er i pluggen ved sikringsboksen?
hao Skrevet Juni 21, 2011 Skrevet Juni 21, 2011 Det er en 93 316i m43 motor Denne har ingen startsperre. Sjekk om du har strøm frem til coil. En enkel ting å sjekke er motorkontakt. En rund kobling ca 7 cm i diameter som er skuvd sammen. Antagelig like ved sikringsboks. Del denne og børst av litt og spray med kontaktspray hvis du har.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå