GiljeN Skrevet Juli 25, 2011 Skrevet Juli 25, 2011 sleng ut noen fler bilder eller send på mail Giljegaming@hotmail.com. noen bilder av "skadene" ?
Stian Børresen Skrevet Juli 31, 2011 Skrevet Juli 31, 2011 Er denne bilen kjørbar sånn den er? Fungerer girkassen som den skal bortsett fra at den går i nødprogram? Og kan du fortelle litt mer om hvor det er rustangrep?
Patrick92 Skrevet Juli 31, 2011 Skrevet Juli 31, 2011 bytte i nylig godkjent e34 520 24v? bilen ble godkjent den 27.7. og har kun gått 123 000km. er litt slitt i lakken men den er meget bra for rust, følger med org bmw m5 17" felger og og et sett med org felger. bilen er grå. og har skin intr med varme i seter. eneste negativt med bilen er at girkassa uler.og du må holde den i revers. men det går fint ann å kjøre med den. pm hvis intr:) mvh Patrick
545haj Skrevet August 15, 2011 Skrevet August 15, 2011 Er denne bilen kjørbar sånn den er? Fungerer girkassen som den skal bortsett fra at den går i nødprogram?Og kan du fortelle litt mer om hvor det er rustangrep?
S.Hafsmo Skrevet August 15, 2011 Skrevet August 15, 2011 Irriterende billig da. Skulle nesten kjøpt den bare for å ha liggende. 10k i rustsveising og ny kasse, så er jo bilen 100% igjen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå