KrHeLl Skrevet Juli 24, 2011 Skrevet Juli 24, 2011 Er det noen som vet om et sted i kristiansand der de driver med sandblåsing? Trenger å få sandblåst bakre travers.. Har prøvd med biltema sin nye sandblåse-pistol, men det er så mye gravrust at en kan holde på i dagesvis uten skikkelig utstyr.
kje Skrevet Juli 25, 2011 Skrevet Juli 25, 2011 Vinkelsliper med stålbørsteblad er gull! Har gjort den jobben selv med det og veldig fornøyd med resultatet. Resultatet kan forøvrig også ses i Kristiansand
KrHeLl Skrevet Juli 25, 2011 Forfatter Skrevet Juli 25, 2011 Takk for tipset Men begynner å få litt dårlig med tid, så tenkte jeg kunne gjøre ferdig karosseriet mens traversen var på sandblåsing. Så hvis noen vet om et sted?
pitmann Skrevet August 6, 2011 Skrevet August 6, 2011 Prøv Sjotneset på Nodeland. Der har jeg fått sandblåst tidligere. Husker ikke hva firmaet heter, men det ligger i nærheten av lagersalg.
KrHeLl Skrevet August 7, 2011 Forfatter Skrevet August 7, 2011 takk for svar, men har gjort jobben selv nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå