eastsider Skrevet Juli 25, 2011 Skrevet Juli 25, 2011 jeg har fått problemer med vindusviskerene mine, dem lever sin egen verden av og til, stopper opp midt på ruta går ikke tilbake til sin posisjon og låser seg midt på ruta så må stoppe bilen og så starte på nytt for at dem skal gå igjen. Dette er en e60 2004 noen som vet hva dette kan være?
lasseln Skrevet Juli 25, 2011 Skrevet Juli 25, 2011 Har ingen fasit på dette, da jeg ikke kjenner bilen no særlig. Så dette blir i grunn bare synsing. Har du sjekket relé(er)?
OrjanBmw Skrevet Juli 26, 2011 Skrevet Juli 26, 2011 vanligvis er dette releet. men hvis hovedproblemet er at viskerene ikke går tilbake i vanlig stilling og bytte av rele ikke virker er det nok viskerstag eller mest sannsynlig motor som er gåen.
eastsider Skrevet Juli 26, 2011 Forfatter Skrevet Juli 26, 2011 jeg har tenk litt på relé selv fordi uansett hvilken hastighet eller om jeg trykker spaken ned for et enkelt visk så fortsetter den kun og gå, i dag har den oppført seg normalt igjen men når det virkelig regnet da var den ikke hyggelig mot meg
eastsider Skrevet Juli 29, 2011 Forfatter Skrevet Juli 29, 2011 Fant ut i dag at når det regner viskerne begynner og tull kan det være sensoren det er noe rart med? Nettopp byttet rute kan det ha noe og si? Beklager hvis det er et dumt spørsmål:p
lasseln Skrevet Juli 30, 2011 Skrevet Juli 30, 2011 Sensoren kan nok være medskyldig, fordi den kan være dårlig limt til frontruten igjen etter bytte. Men tviler på at det er regnsensoren som forårsaker at viskerne ikke legger seg helt ned etter et drag over ruta.
eastsider Skrevet Juli 30, 2011 Forfatter Skrevet Juli 30, 2011 ok, skal få prøvd og byttet rele til uka så får jeg se da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå