sufii Skrevet August 17, 2011 Skrevet August 17, 2011 Har nylig kjøpt meg en E39 1996 modell, og det er masse pixel feil på både kjørecomputeren i instrumentet og kilometerstand osv. Har lest litt rundt om denne "ribbon cable", men forstår ikke helt hvordan denne skal erstattes. Har lest flere dårlig DIY uten å bli noe særlig klokere, så lurte på om det er noen der ute som har noen enkle tips. Vil gjerne bli kvitt disse piksel feilene. Takk på forhånd
sufii Skrevet August 17, 2011 Forfatter Skrevet August 17, 2011 Vet at det er mange andre innlegg som spør om det samme, men jeg vil gjerne ha en forklaring som jeg spør etter.
sufii Skrevet August 18, 2011 Forfatter Skrevet August 18, 2011 http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5 ... tures.html Fant denne DIY, en av de bedre jeg har vært borti. Til de av dere som sliter med samme problem. Skal bestille en slik ribbon cable fra ebay og prøve meg frem.
kossmaster Skrevet Oktober 24, 2011 Skrevet Oktober 24, 2011 http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5-e52-z8-discussion/173729-diy-pixel-repair-lots-pictures.htmlFant denne DIY, en av de bedre jeg har vært borti. Til de av dere som sliter med samme problem. Skal bestille en slik ribbon cable fra ebay og prøve meg frem. fått prøvd ut dette ? har samme feil og vurderer samme operasjon
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå