stian1990_2 Skrevet August 31, 2011 Skrevet August 31, 2011 Heisann Selger helt nytt ryggekamera som fulgte med navigasjonsenheten min.. Jeg har ikke bruk for dette, så selges for 400,- eller bud! Følger med kabel. Kan sende frakfritt om du forhåndsbetaler, men dette velger du selv.
stian1990_2 Skrevet September 2, 2011 Forfatter Skrevet September 2, 2011 Strømkabel er ca 1 meter videokabel er ca 5 meter.
jakobm5 Skrevet September 2, 2011 Skrevet September 2, 2011 Strømkabel er ca 1 meter videokabel er ca 5 meter. Kan dette brukes på pioneer så kjøper jeg det tvert:) bare å sende kontonummer;)
stian1990_2 Skrevet September 2, 2011 Forfatter Skrevet September 2, 2011 Få hele navnet på spilleren så skal jeg sjekke det ut for deg. Men det er rimelig universale greier. Du kobler på 12V, ( kan hentes fra ryggelys feks ) Så er det bare en vanlig S-video kabel som du kobler i spilleren. Jeg er ikke sikker på om din spiller slår seg over i kameramode når den får videosignal eller om du må ha et 12V signal i tilegg fra ryggelys og inn i spilleren. Men dette kan jeg se om jeg får vite hva spilleren din heter.
jakobm5 Skrevet September 3, 2011 Skrevet September 3, 2011 Få hele navnet på spilleren så skal jeg sjekke det ut for deg. Men det er rimelig universale greier. Du kobler på 12V, ( kan hentes fra ryggelys feks ) Så er det bare en vanlig S-video kabel som du kobler i spilleren. Jeg er ikke sikker på om din spiller slår seg over i kameramode når den får videosignal eller om du må ha et 12V signal i tilegg fra ryggelys og inn i spilleren. Men dette kan jeg se om jeg får vite hva spilleren din heter. Pioneer:)
stian1990_2 Skrevet September 3, 2011 Forfatter Skrevet September 3, 2011 Hehe, skjønnte det, men pioneer har mange type spilleren, jeg er nødt til og vite akuratt hvordan spiller for å kunne gi en garanti. Men etter noen kjappe søk, har jeg ikke funnet noen som ikke støtter den, så du kan være sikker på at den er støttet av pioneer spillere.
jakobm5 Skrevet September 4, 2011 Skrevet September 4, 2011 Hehe, skjønnte det, men pioneer har mange type spilleren, jeg er nødt til og vite akuratt hvordan spiller for å kunne gi en garanti. Men etter noen kjappe søk, har jeg ikke funnet noen som ikke støtter den, så du kan være sikker på at den er støttet av pioneer spillere. Heter cpn 2265;) rart om det ikke passer da:/
stian1990_2 Skrevet September 4, 2011 Forfatter Skrevet September 4, 2011 Fant ikke noe som het CPN 2265.. Men som jeg sier, om du har video på din spiller, og mulighet for S-video ingang kan dette brukes. Denne passer til dynavin for e39 ja
jakobm5 Skrevet September 4, 2011 Skrevet September 4, 2011 Fant ikke noe som het CPN 2265.. Men som jeg sier, om du har video på din spiller, og mulighet for S-video ingang kan dette brukes. Denne passer til dynavin for e39 ja Jeg tar sjansen send kontonummer på pm så fører jeg over imorgen tidlig å sender deg kvitteringa:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå