Gå til innhold

m30b35 motor problemer!! HJELP!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det som er: Jeg drev og kjørte, så plutselig merker jeg at det lukter litt "kokt" vann, så tenker jeg ikke over det.. kjører 200m til, så begynner det og dampe som faen.. da var det en slange som hadde sprukket, så når jeg fikk fiksa den og fyllt på vann, og sto å lufta den, begynte plutselig olje lampa og blinke, og det kom kakling fra motoren.. men var helt riktig mengde med olje, og ikke vann i olja eller olje i vannet!

hva i alledager kan dette være ?

Skrevet

neinei, stoppa den med en gang det skjedde.. men den gikk jo fint når jeg fyllte på vann og drev og lufta den.. sto jo og lufta i 5min før det skjedde noe mer..

Skrevet

så ut som olja var VELDIG varm ja, røyk jo blått når jeg tok opp topp lokket.. men olja så fin ut etterpå, lot den sto litt og prøvde igjen.. men kakla da

Skrevet

Toppen fra denne du har solgt meg? Den som skulle være i sågodt stand?

Eller solgt blir vel feil å si.. du har fått betaling for over 4 uker siden, men du har ikke sendt meg toppen......

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...