Russen Skrevet Oktober 10, 2011 Skrevet Oktober 10, 2011 Med 19" m6 felger Til salgs! 03mod 320dat m-tech 2 shadowline induvidual. (ny i norge) Km.stand: 147 000km. Litt av utsyret. Alcantara skinninteriør. Black cube interiørlister. Harman kardon lydpakke. Regnsensor. Pdc ryggesensor. Valsa hjulbuer bak. Profftona ruter ( måtte ta av på rutene forann på eu) Som nye piggdekk på orginal bmw felg. Xenonlys, led i grøft og park samt skilt lyst bak. Orginale Bmw clubsport splittere. Godkjendt senket! Ingen rust, ingen bulker. osv osv. Selges uten feil og mangler, fri for heftelser. Ta kontakt om du e intrisert. Tlf 97982270 Med de orginale m-tech felgene.
spruddel Skrevet Oktober 10, 2011 Skrevet Oktober 10, 2011 Bilder er en fin ting når man selger bil. En anne ting som skremmer meg veldig er om du har montert clubsport VINGE på en touring. Dette er vinge: Håper du mener splittere? De nederst på frontfangeren.
Russen Skrevet Oktober 10, 2011 Forfatter Skrevet Oktober 10, 2011 hehe, ja er splittere jeg mener:P. prøvde å laste opp bilde men det gikk tydeligvis ikke?
spruddel Skrevet Oktober 10, 2011 Skrevet Oktober 10, 2011 Nå er det på plass. Ser pen ut den Hvor mye senket? 19" felger? Bilder fra siden? Lykke til med salg
Russen Skrevet Oktober 10, 2011 Forfatter Skrevet Oktober 10, 2011 Nå er det på plass. Ser pen ut den Hvor mye senket? 19" felger? Bilder fra siden? Lykke til med salg Ja den er det , den er senket 35/30. Er de fjærene som er annbefalt for å ikke ødlegge demperene. 19 toms ja. takk for det:)
evovrs Skrevet Oktober 11, 2011 Skrevet Oktober 11, 2011 Trist med fargen på setene ellers en meget pen bil
Russen Skrevet Oktober 11, 2011 Forfatter Skrevet Oktober 11, 2011 Ja jeg tenkte litt på de når jeg kjøpte den, men når jeg så heleheten i virkligheten var de ikke så værst. Og man sitter veldig komfortabelt i dem da det er semsket skinn i hele setet ikke bare i sidene. Helt konge om vinteren da de ikke blir like kalde som vanlig skinn osv, om sommeren og så slipper man at de blir for varme. blir ikke klam i ryggen osv:) Må nesten ses i virkeligheten for riktig inntrykk:)
evovrs Skrevet Oktober 11, 2011 Skrevet Oktober 11, 2011 Er nok gode å sitte i ja, men for min del hadde jeg ikke hatt de i riktig farge lenge, hadde blitt sorte ganske fort
Russen Skrevet Oktober 11, 2011 Forfatter Skrevet Oktober 11, 2011 Nei spørs det:), er bilmekanikker han som eier den nå og han har nå klart det:)
evovrs Skrevet Oktober 11, 2011 Skrevet Oktober 11, 2011 da er nok jeg en større gris enn han hadde et grått tidligere som ble greit svart
Russen Skrevet Oktober 11, 2011 Forfatter Skrevet Oktober 11, 2011 Aurland i sogn og fjordane, du da?
eskildb Skrevet Oktober 11, 2011 Skrevet Oktober 11, 2011 Trondheim..Mulig faderen skal på jobb i de strøkene neste uke, skal sjekke det i kveld og gi deg beskjed:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå