Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

har byttet motor i en 318 e36 . motoren startet greit og gikk før jeg monterte eksos og luftmengde måler, nå kinner den bare og hoster ei gang i ny og ne .

merker meg at det på gasseren er en slange tilkobling som ikke er koblet opp. lurer på om denne har noe med dette carbon filteret som sitter i forbindelse med bensin tanken .

noen som har idè på hva det kan være ??

haster en smule :(

Skrevet

det merkligste er at pumpa funker som bare juling, men skal prøve å bytte til ngk plugger. hvis dette ikke funker så går jeg over registeret for å se om timinga på den er riktig .

Skrevet

da hadde jeg funnet problemet. kombinasjon av plugger som ikke var helt velvillige og dårlig bensin :( 4 nye plugger og 10 liter bensin senere starta den som en rakett motor. hørtes i alle fall slik ut :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...