Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en E46 2001 modell som det lyser i dashbordet på at baklysene mine er gåene. Det er dem ikke og det er ganske irriterende at det står der.

Måtte bytte ut den ene baklykta med en fra hoggern og etter at jeg gjorde det har den lyst. Finnes det noen måte å resette dette på eller rett og slett bare fjerne det. Tror du forresten dette blir en feil de kommer til å hakke på under en eu-kontroll så lenge alle lysene virker?

Takker for alle svar ;)

Skrevet

jeg hadde også det prob på min e46 99.. sjekka alle pærer og alt funket.. plutselig bare forsvant det igjen.. husker jeg bytta ut et par sikringer som hadde 'irra' seg litt men vet ikke om det var det som løste det.. ang eu så får du nok ikke feil på det.. viktigste er jo at lysa funker..:)

Skrevet

Har du sjekket at pære i lukt fra huggeren trekker nok effekt?

Tenker f.eks at pæren som står i kanskje er på 5 watt, men skulle vert 10 watt?

Så lenge alt lyser kan de ikke henge seg opp i at lysvarsleren tuller litt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...