Anders2604 Skrevet Desember 19, 2011 Skrevet Desember 19, 2011 Hei, Jeg har litt problemer med å finne ut hvor dette reléet sitter hen. Jeg har snakket med Stenshagen, og de sier at dette relét sitter under innsugsmanifolden. Jeg tok av denne, lette høyt og lavt, men klarte ikke å finne noe som lignet på gløderelét. Er det noen som har noen tips her?
Skruern Skrevet Desember 19, 2011 Skrevet Desember 19, 2011 Det ligger der, følg ledninger fra glødepluggene. På denne motoren er det en noe flat versjon. Edit:sjekk sikringen til releet først, tror den er i hanskerom.
Anders2604 Skrevet Januar 9, 2012 Forfatter Skrevet Januar 9, 2012 Det ligger der, følg ledninger fra glødepluggene.På denne motoren er det en noe flat versjon. Edit:sjekk sikringen til releet først, tror den er i hanskerom. Hei! Jeg fant sikringsskapet, men ikke hvilken sikring det gjelder. Det står på tysk der, og fant ingen tyske ord som lignet på gløding. Vet du hva det skal stå der? Ev hvor mange amp sikringen er på?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå