KnutNilsen Skrevet Februar 12, 2012 Skrevet Februar 12, 2012 Hei der. Nå har jeg bytta motoren i e34en fra en m20b25 til 3,8l m5 motor. Har kobla ledningsnett, men får ikke gnist eller bensin. har dilla i mange timer med dete å får d Fa** ikke til... D som e har gjort er å koble farge mot farge i motor stikke, har skjekka at hjernen får strøm, men d en bare kinner å kinner. gnister ikke og bensin pumpa sviver ikke. Har satt strøm på den grønne å fiolett farga ledninga og da går pumpa, men er bare får e har lagt strøm fra baterie te den ledningen. Her er noen bilder vist d hjelper?? Håper noen kan hjelpe meg. motoren hadde crusiecontroll før, så regner med at d er noen ledninger til overs på ledningsnette.. HJELP!!. Her er også på den siden hjernen er som d er noen ledningger til overs Noen mener at d kan vere veivsensor eller kam sensor, noen som vet ossen man måler dette?? Kom med deres meninger og erfaringer.
hao Skrevet Februar 12, 2012 Skrevet Februar 12, 2012 Hvis du går ut fra farge på ledningen i OBD kontakten og sammenligner med noen av forklaringene i linken som viser hva de forskjellige ledningene går til. Linken er fra E36 men tror ikke det spiller noen rolle. http://www.bmwe36blog.com/2007/02/24/re ... ice-light/
Emihol1 Skrevet Februar 12, 2012 Skrevet Februar 12, 2012 den blå kontakten du " har tilovers " er ikke den til startspærra?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå