Gå til innhold

Anbefalte innlegg

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Skrevet

Stort bil- og motorstevne for absolutt alle typer kjøretøy. Det blir delemarked, utstillere, bokbad, konsert og café, hovedsakelig på lørdag. Søndag er det utstilling. Utstillingen blir inndelt etter type; Ny motorsykkel, eldre motorsykkel, amcar, veteran, løpsbil, sportsbil, gatebil, traktor/stasjonærmotor.

BMWCCN avd. Telemark er delvis engasjert i dette treffet og vi ønsker alle med BMW hjertelig velkommen. Vi håper på få samlet endel BMW'er på en del av utstillingsområdet "under" vår klubb-banner.

Skrevet

Da dette treffet har "litt" størrelse og strekker seg over 3 dager, trenger vi frivillige funksjonærer. Er det noen frivillige sjeler der ute som kunne tenke seg å hjelpe litt til?

Hovedsakelig vakthold, brannvakt, ordensvakt, parkering og oppstilling samt opprydding av området etter treffslutt. Hvis noen føler seg kallet til frivillig arbeid for dette flotte arrangementet/treffet vennligst ta kontakt med undertegnede.

Martin Mathisen

fishpost@start.no

mob: 408 88 600

Skrevet

Holder denne varm. Ett flott tiltak som ved suksess vil kunne bli en årlig begivenhet.

Sent from my iPad using Tapatalk.

Skrevet

Da er treffet i gang. De mest ivrige har ankommet og begynt å rigge seg til. Rertro Campen har overraskende stort fremmøte allerede. Blir mye snadder å se på i løpet av helga.

Skrevet

Da håper jeg BMW-folket kjenner sin besøkelsestid og kommer på treff i dag Søndag. :-)

Portene åpner kl 11.00 Vel møtt. :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...