jannis- Skrevet April 16, 2012 Skrevet April 16, 2012 lurer på om noen vet om hvor man kan få valset hjulbuer bak på biln min? helst i nærheten av trondheim. lurer på om det kan være nokk å få brettet inn kanten, men usikker. noen som har litt peiling på dette? på forhånd takk:)
Håkon318is Skrevet Mai 3, 2012 Skrevet Mai 3, 2012 Hei. Jeg trenger dette jeg også, har fått anbefalt www.valsespesialisten.no men usikker på om dette er noe seriøst. Viktig at jobben blir ordentlig utført for min del da jeg ikke vil måtte lakkere opp. Ta en telefon til han og hør. Han holder til i Ålesund, kjører til oslo området 4 - 14 mai.
jannis- Skrevet Mai 3, 2012 Forfatter Skrevet Mai 3, 2012 Ble så jeg valset til aarhaug bil æ. Me veldi bra resultat utn at lakk sprakk. 500kr per hjulbue.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå