BilBruker Skrevet April 19, 2012 Skrevet April 19, 2012 Hei Har en E30 som ikke har plass til viskosevifte på M50 motoren som er satt inn. Planen er nå 14" el.vifte på baksiden (mellom motor og radiator). Har en M50B20 motor med M50B25 radiator type stor, er vell for AC/Automat. Det jeg lurer på er følgende: -Oppkobling, hvor kan jeg ta strøm fra og hvilket rele (varenr) skal jeg bruke? -Festeanordning til vifta på radiatoren, hva skal jeg bruke å feste og hvor får jeg kjøpt det? -Termostat, er det den jeg tok bilde av på radiatoren? bør denne byttes til en annen* fliid anbefalte en som trigga på 95* ca Alternativ 1 Alternativ 2 Festene på vifta: Denne ser trepolet ut, men er det tempføleren? -BilBruker
hao Skrevet April 19, 2012 Skrevet April 19, 2012 Mulig du finner dette nyttig http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... Categories
BilBruker Skrevet April 19, 2012 Forfatter Skrevet April 19, 2012 Mulig du finner dette nyttighttp://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... Categories Tusen takk, fant kanskje noe som var nyttig der ja. Men håper på å finne dette i Norsk butikk så jeg kan få det kjapt. Eller om noe har slikt liggende.
BilBruker Skrevet April 21, 2012 Forfatter Skrevet April 21, 2012 Ingen som har montert elektrisk vifte på radiatorens kjøleribber før?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå