Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hm, vet ikke helt forskjellen jeg. Da må du evnt høre med gs-bildeler. Skal få tatt bilde i morra. Du skal få den for 3000,- pluss eventuell frakt

  • 2 weeks later...
Skrevet
forskjell på facelift bakluke å preface? pris eventuelt? bilde?

Tror forskjellen er på grepslista. altså der hvor skiltlysa sitter.

Skrevet
Hm, vet ikke helt forskjellen jeg. Da må du evnt høre med gs-bildeler. Skal få tatt bilde i morra. Du skal få den for 3000,- pluss eventuell frakt
forskjellen på selve luken er ingenting bortsett fra list med tryknapp og skiltlys. altså, monterer du denne på en facelift så kan man ikke bruke lista fra originalluka fra facelift.

list med knapp fra koed koster rundt 500 kr og må itilegg lakkes. (greplista på preface luka er smalere enn den på facelift.)

  • 4 weeks later...
Skrevet

Denne fulgte med bilen min når jeg kjøpte den, men er kjøpt på gs-bildeler. Om det er klarlakk eller ei på den vet jeg ikke. Men blank er den i hvertfall!

Skrevet
okei, så passform er bra? Har du mulighet til å sende?

Passformen er bra den. Er flere som har spurt etter denne nå og som har sagt at de kan hente den. Dessuten tør jeg ikke å sende en slik del da den fort blir ødelagt under transport :/

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...