Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hallo, en bekjent har 4 stk originale BMW 2500,2800 felger. lurer på hvor mye disse er verdt. har ikke veldig mye info om dem, eneste jeg veit er at dem er 7x14" og 6x14 og 5x120 mener jeg. noe kantkjørt, usikker på¨innpress. står også "GB" foran på felgene

gr8t0kxx3hfv1skeqp89.jpg

51mt3fz7i8phcf2s2cpa.jpg

qou6w8nwvqlm0vrvglpm.jpg

Skrevet

Tøffe felger, men orginal-BMW er det neppe. Dette er kopiar av dei populære Minilite-felgane som er vanlige på Mini, men også på Escort, Saab 99 m/fl.

GB meiner eg er ein engelsk produsent av ettermarkedsfelgar.

Tøffe felgar for den som vil køyre ein litt anna stil enn orginal. Det er ein del med 02 som køyrer med dette designet, men dei er ikkje vanlege på større BMW. Burde passe til e9, e3, e12 og e23.

Får du 1000,- skal du vere fornøgd trur eg...

Skrevet

aha, takker for svar, er selvsagt litt usikker på boltsirkelen, men han som har dem mente det var org BMW-felger, men det er det dog ikke, noen anelse om hva boltsirkel da kan være, mini, escort og saab 99 hadde vel 4-bolt?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...