BMW318TDS96 Skrevet Oktober 9, 2012 Skrevet Oktober 9, 2012 Ser på egr ventilen på innsuget så er det en vakumslange som er koblet på en liten ventil Ser ut som nr 17 på bilde,men det er en nippel til på egr ventilen som er åpen ikke noe slange på noen som vet hvor den skal kobles og hva den gjør?
BMW318TDS96 Skrevet Oktober 10, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 10, 2012 ingen har søkt nettet rundt snart
BMW318TDS96 Skrevet Oktober 12, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 12, 2012 Ingen som vet hvor den siste nipplen skal kobles på? Eller skal den stå åpen?
huldra66 Skrevet Oktober 13, 2012 Skrevet Oktober 13, 2012 Ikke sikker på om jeg forstår deg , men på EGR ventilen skal det normalt være en tynn vakumslange tilkoblet. denne kommer fra en elektrisk styrt ventil. Men mange kobler disse bort inkludert meg selv, hvem trenger skitten eksos inn på innsuget Bedre uten Hilsen Terje
BMW318TDS96 Skrevet Oktober 13, 2012 Forfatter Skrevet Oktober 13, 2012 Ja har lest litt om det men denne egr eller agr ventilen som sitter på innsuget har to små nippler som det kan kobles på vakum slager,men det sitter kunn en slange der nåog den andre er bare åpen
bjornar-a Skrevet Oktober 14, 2012 Skrevet Oktober 14, 2012 tror det bare skal sitte en der ja start motoren og kjenn etter om det er vakum der. altså om begge niplene går til samme rommet. er det ikke vakum der så gjør det ingen ting.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå