336mik Skrevet Oktober 26, 2012 Skrevet Oktober 26, 2012 Siden jeg har planer om å rive garasjen,så vurderer jeg å selge den ene e32`n min. Motoren mangler litt sammensettning etter bytte av vippearmer(toppdeksle,register-timing ol). Motoren er chippet,noe som garantert er grunnen til vippearms bruddet. Har ikke startet bilen i mitt eie,siden jeg kjøpte den som den står nå. Mangler radiator,siden denne ble brukt på min andre e32. Høyre viskerarm måtte også trå til i fjor vinter. Forrige eu-kontroll gikk den gjennom uten mangler,og er vel eu-ok i 1 år til. Den er sånn ca daytona purple i farge,og har lyst(hvitt eller beige) skinn interiør som er elektrisk i fremre del. 4x el-vindu. cruisecontroll. a/c. el-gardin i bakrute. På telleren står det MANGE km..ca 440k tror jeg. Den har rust under skiltplate bak,og på sjåførdør under list,men er ellers utrolig bra for rust. Sikkert mer jeg kunne informert om,men kommer ikke på mer,så spør om det er noe du lurer på. Bilder kommer hvis noen har interesse for bilen. Pris 8000kr
336mik Skrevet November 19, 2012 Forfatter Skrevet November 19, 2012 handle litt luksus til seg selv før jul nå folkens..
336mik Skrevet Desember 30, 2012 Forfatter Skrevet Desember 30, 2012 Legger til bilder siden det er etterlyst..
336mik Skrevet Desember 30, 2012 Forfatter Skrevet Desember 30, 2012 Også et par bilder av rusta jeg klarer å finne på den. Dette er på sjåfør døra
336mik Skrevet Desember 30, 2012 Forfatter Skrevet Desember 30, 2012 Ser nå at alle bildene er liggende..Sånn går det når man tjuvlåner ipad`n som guttungen fikk til jul for å ta bilder..
enore28 Skrevet Mars 10, 2013 Skrevet Mars 10, 2013 beklager, gikk for en annen;) gir deg en bump og lykke til;)
336mik Skrevet April 7, 2013 Forfatter Skrevet April 7, 2013 Hugges om den ikke forsvinner snart..gi lyd om noen er int i deler..
lakkelars Skrevet April 10, 2013 Skrevet April 10, 2013 er kassa i bra stand eller? pris på den eventuelt?
tobiastorvik Skrevet April 10, 2013 Skrevet April 10, 2013 Sort eller grå hatthylle? Jeg kjøper hatthyllen om den er sort
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå