bj0rnar88 Skrevet Desember 10, 2012 Skrevet Desember 10, 2012 Glødepluggen er skrudd forsiktig ut forbi gjengene. Men den vill ikke lengre ut, eller inn på gjengene igjen :/ har dradd så hardt at jeg dro ut den som ledningen står på, derfor den ser litt rar ut. Starta den for å prøve å blåse den ut men d gikk ikke. Så måtte bare sammen motor igjen. Håper den kommer ut av seg selv. Noen som har noen gode ideer her?
JTS77 Skrevet Desember 10, 2012 Skrevet Desember 10, 2012 Sikkert sot og koks på enden av pluggen som skaper en krage slik at den ikke vil ut. Når den ligger slik og hopper så gnages det vekk etterhvert slik at den tilslutt kommer ut. evt kan du skru nedpå noe og bruke en glidehammer.
bj0rnar88 Skrevet Desember 10, 2012 Forfatter Skrevet Desember 10, 2012 Er bare redd for hvor hardt den kommer ut. Den vill jo da treffe under innsuget. En glidehammer ville nokk fungert, bare at glødepluggen ikke knekker.
bj0rnar88 Skrevet Desember 10, 2012 Forfatter Skrevet Desember 10, 2012 noen som vet om den kan gjøre mye skade når den kommer ut? å når den er ute, er det diesel eller eksos om vill komme ut hullet?
rekorden Skrevet Desember 10, 2012 Skrevet Desember 10, 2012 Den kan komme kjapt ut, men du har ikke noe å legge over (teppe?) slik at den ikke blir skutt så langt? Her kan en se trykket (sylinder fylt med vann) Det er nok diesel som kommer ut hullet da du ikke får trykk nok til å antenne denne.
bj0rnar88 Skrevet Desember 11, 2012 Forfatter Skrevet Desember 11, 2012 Nei hadde ikke noe å legge over, så hvist den skytes ut nå så treffer den under innsuget
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå