Mtech95 Skrevet Januar 3, 2013 Skrevet Januar 3, 2013 Jeg lurer på om noen vet om passformen fra ac schnitzer frontfangern på bs bildeler er grei og om noen vet hvordan det er å tilpasse denne delen? vurdere å bestille ny til min da jeg solgte den gamle og angrer!
Marionette Skrevet Januar 3, 2013 Skrevet Januar 3, 2013 Vet ikke noe om passform på fanger. Men har forsåvidt bare hørt dårlige ting om bsbildeler.
arntzen.525tdsa Skrevet Januar 3, 2013 Skrevet Januar 3, 2013 på ebay.com får du alpina fanger til e34 for rundt 1700 kr sjekk der istede
torbfer Skrevet Januar 3, 2013 Skrevet Januar 3, 2013 Det er ikkje veldig god passform på denne nei. Er en god del jobb før den passer perfekt. Når eg skal montere sånn ting vil eg ha det 100% å da tar ting tid. Eg prøvde å bestille en ting hos bsbildeler men avsluttet det etter 5 veker med venting. Det er ekstremt mangen som er negativ til bsbildeler å det forstår eg veldig godt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå