clands Skrevet Januar 20, 2013 Skrevet Januar 20, 2013 Hei. Når utetemperaturen beveger seg over 15 minus, blir bilen veldig vanskelig å starte. Må kinne lenge før den til slutt får harka seg igang. Virker som om den ikke gløder lenge nok igrunn. Noen som har noen innspill på dette? Starter somregel som ei klokka under 10-15 minus..
Mattae Skrevet Januar 20, 2013 Skrevet Januar 20, 2013 glød 2 ganger? nyere dieselbiler pleier nå ikke dette være nødvendig på men.
clands Skrevet Januar 20, 2013 Forfatter Skrevet Januar 20, 2013 Kan jo ikke velge om den gløder eller ikke når den startes på knapp. Noen ganger begynner den å kinne uten å gløde, andre ganger kommer glødelampa i et par sekunder før den prøver å dra igang. Savner en måte å kunne få gløde den litt lengre. Mulig det holder å gløde så lite som den gjør, og noe annet som er feil, det vet jeg ikke noe om
Mattae Skrevet Januar 20, 2013 Skrevet Januar 20, 2013 er vell bare trykke start knappen uten å holde bremsa inne?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå