Mjørgen Skrevet Februar 10, 2013 Skrevet Februar 10, 2013 Som overskriften sier! Må være så godt som rust fri. Helst i møre og Romsdal Jeg bor i Isfjorden 5 min fra Åndalsnes Mvh Jørgen Morstøl
Mjørgen Skrevet Februar 10, 2013 Forfatter Skrevet Februar 10, 2013 Ja sjekk da:) trenger til e12 prosjektet mitt!
Mjørgen Skrevet Februar 10, 2013 Forfatter Skrevet Februar 10, 2013 Skulle vist være mulig og ta av D svarte rundt døre å ha på D fra e12 døra (krom) pga D svarte dekker b stolpen med e28 dør
Mjørgen Skrevet Februar 10, 2013 Forfatter Skrevet Februar 10, 2013 Skal sjekke D litt nærmere før jeg kjøper dører. Men sjekk. Om de er rustfri:)
bmwmaxi Skrevet Februar 11, 2013 Skrevet Februar 11, 2013 Det går greit, må bare mode vindusramen litt i bakkant. Bruk den gamle døra som mal. Bmw brukte selv e28 dører som erstatnings dører ved skade. Både på fram og bak dører på e28 er innfestningen for den innvendig døråpnern til e12 stansa ut.
Mjørgen Skrevet Februar 11, 2013 Forfatter Skrevet Februar 11, 2013 Okey. Må D kappes bort en bit i bak kant da eller?
bmwmaxi Skrevet Februar 12, 2013 Skrevet Februar 12, 2013 Det må du, høres litt volsomt ut. Men det er ikke noe stor oprasjon, og alt forsvinner bak cromlista. Men bruk e12 døra som mal. For da kan du samtidig kappe det så du får lagd de ørene som holder cromlista på plass. Så slipper du og lime den på. Dette er hvis du velger og ha speilet i trekant vinduet. Det er det enkleste for da kan du bruke tona vindur fra e28 på hele bilen. Det er nesten umulig og finne tona fram vindur til pre.face hvis du ikke har fra før. Hvis du går for pre.face må du bytte hele vindusrammen. Er ikke så vansklig som det ser ut som det heller.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå