Gå til innhold

hjelp til ledninger e36 ??


Anbefalte innlegg

Skrevet
1992 modell. noe link eller bilde av den koblingen ? noe rart må di ihvertfall gjordt rart di ikke bytta den koblinga i stede får og burke sånn jalla løsning da. :P

de pleier å bli skada av rust/vann de samlingspunktene under gulvteppet. derfor har han fjernet dem. mulig loddet ledningene sammen? og surret gaffa teip rundt. er vel noe han sikkert gjorde som en rask løsnng.

skal sjekke koblingsskjema opp mot årsmodell.

har du sjekket sikring f7. skal være en 5amp

rød/grønn ledning stammer fra f7

Skrevet

alt av elektrisk som er koblet av han/de som kobla i den bilen er det bare snurra kabler rundt og teipa rundt ikke noe mere. har retta opp alt det andre de gjordt så er bare på gulvet her igjen (sannsynligvis) hadde vært fint med koblingskjema :) skal se på de sikringene i morgen ;)

Skrevet

har vært ute og dratt opp litt kabler så blir det og bare lodde det sammen i morgen, trur dere ikke det vil funke ?

vet dere hva denne gjør ser den går til den ene kontakten på bagasjeluka ? høyre side bak

IMG_0748_zps4b4b9f12.jpg

Skrevet

går tank lokke på sentral låsen også på disse bilene ? den kabelen som går på den boksen på bilde går opp til bagasjeluka på den ene kontakten der

Skrevet

Ja,den boksen du har bilde av er en solenoid med en pinne som låser bensinlokket samtidig med dører og koffertlokk.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...