kenrik Skrevet April 12, 2013 Skrevet April 12, 2013 Hei. Jeg har en 325i, -94, den går som ei klokke. Det er ikke fjernkontroll for dørene men sentrallås. I morges virket ikke sentrallåsen fra sjåførsiden men virker fra passasjersiden og bagasjerom. Kan låse fra sjåførsiden men som sagt ikke låse opp. Noen som har noen ide om hva som kan være feil eller er det bare å bytte ev. lås...? Hilsen kenrik Moderatoredit FTE:Som jeg har nevnt før, skriv overskrift som omhandler det du faktisk lurer på. Så slipper flere å klikke inn på emnet unødig. Endrer denne for deg, men les forumreglene da.
manta-a Skrevet April 12, 2013 Skrevet April 12, 2013 Kan vær staget som har hoppa av inni døra.Skjedd på min e34.Fikk til og låse men ikke og låse opp =)
kenrik Skrevet April 13, 2013 Forfatter Skrevet April 13, 2013 Takk, det skal jeg prøve å sjekke i dag...ikke umulig du har rett, jeg håper det....uansett takk for rask svar... kenrik
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå