Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

1994 modell 520i med 24v vurderes solgt. På bilen er det nylig byttet pakninger i motor. Toppen ble planet for 1 måned siden, og det ble satt på forsterket pakning. Da dette ble gjort, ble det også tatt en liten overhaling av motoren. Foringer i forstilling er nylig byttet. Drev og viftereim er også nytt. Følger med 1 sesong gamle vinterdekk, men sommerdekk har jeg ikke anskaffet enda.

Lite rust, minimalt om ikke noe i kanaler/jekkfester. Små rustflekker på bagasjeluken (bilde).

Bilen er nære 20år så den har noen sjønnhetsflekker, men uten betydning. Venstre kjørelys og tåkelys har fått seg en sprekk, men ny lykt følger med. Er også en sprekk i frontruten jeg velger å ikke gjøre noe med.

Kan ta innbytte i en annen bil. Åpen for forslag, men ser helst for meg en bil som bruker minimalt.

Gått 260'

Pm for litt mer detaljert info. Om du har spesifikke spørsmål eller ønsker svarer jeg gladelig på melding:)

izcjffxyz245hl3iy5zb.jpg

v2wsv65jeoemng1jxyod.jpg

unso0ntmvwykrlls8cqe.jpg

Skrevet

25k sånn ca. Kommer noen med kontant fort som fy er jeg lett medgjørelig:) Siste året er det gjort reparasjoner for mer enn prisen av bilen. Noe som også da har gjort den mer solid for de neste 20årene.

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...