Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har en teori på hva dette kan være? Høres ut som at mellomaksel slår borti ett eller annet. Har byttet mellomakselopplagring, ingen forskjell. Byttet opphenget på diff, da ble det en del bedre. Lyden kommer bare ved hardt gasspådrag og høres for meg ut som at den kommer fra omtrent der mellomakselopplagringen sitter. Noen som har vært borti det samme? begynner å gå tom for ideer :/ Alle deler som er byttet er selvfølgelig helt nye.

Skrevet

Hardykoblingen såg helt fin ut :/ er det så mange måter å sette denne på? merket opp og satte sammen alt på samme plass etter bytte av mellomakselopplagring. Lyden var ikkje der før bytte av girkasse og mellomaksel btw. står 262 kasse der nå :)

Skrevet

hmm, det var nå rart. den kan settes 2 veier, og ene veien blir det feil og sånn som du sier. fordi da vrir du hardyn feil vei og da går bolta borti hverandre på maks belasning

Skrevet

Kan prøve å se nøyere på den :) såg bare at den såg iorden ut :) synes det er rart at lyden høres ut som den kommer fra omtrent der opplagringa sitter, som at mellomakselen slår borti karroseriet omtrent :/

Skrevet

Ser på deletegning no og skjønner hva du mener :) skal prøve å få sett på det i mårra :) takk :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...