horisize Skrevet Juli 14, 2013 Skrevet Juli 14, 2013 Jeg Var uheldig å slepe fangeren over en kantstein og kom til å gi fangeren en knekk og mistet det ene tåkelyset. Hvor får jeg tak i erstatning? BMW 5-serie 525 DAT Edition Exclusive 2003 På forhånd takk for hjelpen.
RS-Heggem Skrevet Juli 14, 2013 Skrevet Juli 14, 2013 Skal du ha komplett fanger med lykter, eller kun ei lykt? Var for øvrig å så på den bilen på bildet før jeg kjøpte touringen min.
horisize Skrevet Juli 14, 2013 Forfatter Skrevet Juli 14, 2013 Takk for svar. Vet ikke om fangeren er å redde kan kanskje bøyes/limes/lakkeres. Lykta og festet er borte og det samme er det lille coveret som satt på innersiden. mvh
RS-Heggem Skrevet Juli 14, 2013 Skrevet Juli 14, 2013 kan få kjøpe en komplett fin fanger av meg for 1500,- Den er dog ikke i riktig farge.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå