Chris2pher Posted August 24, 2013 Posted August 24, 2013 Vurderer å selge min orginale 525i Alt på bilen er orginalt, kviteringer på alt som er kjøpt til den og som er gjort med den følger med, olje skift er blitt tatt en gang i året siden 1994! interiøret er så og si strøkent utenom ett lite hull på det vanlige stedet som er lappet av tidligere eier, det er desverre begynt å komme små rust bobler i lakken ved tank lokket og framskjerm. står fine orginale bmw kant felger (breie bak enn foran) på den (ikke i produksjon lengre). Ellers en fin bil som er veldig godt holdt! Eid av eldre mann som importerte bilen fra tyskland i 1995, bilen er kun eid og kjørt av han fram til 2014, da jeg kjøpte den. Ta kontakt for mer info mvh Christopher
Kristian. Posted September 5, 2013 Posted September 5, 2013 Flere bilder av bilen? bilde av rusten som er ?
Chris2pher Posted September 5, 2013 Author Posted September 5, 2013 Sender pm så snart jeg kommer hjem
Chris2pher Posted September 24, 2013 Author Posted September 24, 2013 Og du har grunntil å si det fordi?
Ole.Jordan Posted September 24, 2013 Posted September 24, 2013 Vi hadde jo en avtale? Eller har jeg misforstått deg helt på PM?
Chris2pher Posted September 24, 2013 Author Posted September 24, 2013 Det siste jeg kan huske å ha sagt er att jeg skulle si ifra når jeg fikk tid til å vise bilen!?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now