Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en BMW stående av fargen svart som jeg vurderer å selge. Bilen er en 2006mod som har blitt brukt til kjøreskolebil i sin tid, pedaler etc er tatt bort. Har en servicehistorikk som viser til at bilen er godt fulgt av verksted med både ny topp og girkassebytte tilbake i tid.

 

Bilen er en orginal Msport med det tilbehør dette bærer med seg, 6trinns kasse, utvendig styling, understell mm. Det er også lyspakken, med dørhåndtakbelysning (under), flere lys inni bilen etc.

 

Har blitt montert nye dempere rundt hele, samt påmontert H&R fjører (innskrevet i vognkort). Org fjører følger med.

Nye coiler, ny kam-referansesensor.

 

Km.stand er pr idag 336.000km. Dette merkes ikke på bilen pga godt hold. Hel og pen utvendig.

 

- 20w led i AE ringer

- nye Grøftlys inkl. nye led pærer

- Led under dørene

- Led skiltlys

 

Sort delskinn interiør, svart innertak - ingen takluke på denne.

 

Orginalfelg på vinter, - BBS LM 19" m/ gode dekk medfølger.

 

NB. det er også elektrisk krok på denne for henger kjøring etc.

 

Prisen : 85.000kr.

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Skrevet

Opp igjen. 

 

Har kjøpt inn nye skiver og klosser rundt hele som blir byttet denne uken. 

 

NB. Selges inkl 19" BBS LM rep med så godt som nye dekk. Dekkdim på felgene står oppført i vognkortet.

(Følger med en helt ny felg i eske da det ble en liten skade i ytterkant på den ene som sto på grunnet unnamanøver av en som ikke holdt vikeplikten. Skaden er ikke stor og egentlig ubetydelig men siden felgene var nye og uten skader så krevde jeg ny felg.)

 

Pris: 115.000kr inkl. Sommerfelger. 

  • 1 month later...
Skrevet

Denne skal nå selges grunnet forandring i jobbsituasjon. Bilen selges ferdig EU godkjent, med årsavgift betalt + BBS LM Rep. 8.5x19+9.5x19" (sitter nye dekk på). Det følger også med spacere bak med sentrering og lengre bolter.

 

Prisen settes til 110.000kr. / Bud

 

PS. Ikke bli skremt av kmstanden da bilen er godt tatt vare på og du ville aldri trodd bilen hadde gått så langt før du så speedometeret. Selges likevel rimelig grunnet høy kmstand, så her er det mulig å skaffe seg en godt holdt bil som førstebil evt bil for ombygging til større modell.

  • 1 month later...
Skrevet

Prisen senkes nå til 95.000kr. Nettopp hatt olje og filterskift, begge cam-sensorene er byttet, alt av bremser er byttet før eu godkjenning. Pen bil til en rimelig penge.

Skrevet

Denne kan også med fordel bygges om til M3, få tak i et vrak og bytt over alt av understell,motor etc. Muligheter for å få seg en rimelig m3 på denne måten.

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...