oleasve Skrevet Februar 21, 2014 Skrevet Februar 21, 2014 Har lednings nett og heiser, har lagt opp alt men veit ikke korleis skal koble opp så de blir rett! Er de noen som har gjort de før eller har et koblings skjema ?
rolfi Skrevet Februar 24, 2014 Skrevet Februar 24, 2014 Har lednings nett og heiser, har lagt opp alt men veit ikke korleis skal koble opp så de blir rett! Er de noen som har gjort de før eller har et koblings skjema ? Koblingsskjema her: http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/ Trykk på E30 og videre på årsmodell og evt. type.
oleasve Skrevet Februar 24, 2014 Forfatter Skrevet Februar 24, 2014 Ok:) takk, prøve å fårstå me på de!
rolfi Skrevet Februar 24, 2014 Skrevet Februar 24, 2014 Et godt tips er å legge vekk ALT annet når du leser koblingsskjema. Ikke tro at du kan ha noe annet i tankene samtidig Det er min erfaring. Konsentrer deg 100% om KUN koblingsskjemaet. Da klarer til og med jeg å forstå det, selv om det tar litt tid å sette seg inn i.
oleasve Skrevet Februar 27, 2014 Forfatter Skrevet Februar 27, 2014 Fekk de til i dag:) takk for hjelpa:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå