Robin1495 Skrevet Mars 6, 2015 Skrevet Mars 6, 2015 Helst orginal og i Akershus/Oslo eller østfoldMed klosser er et pluss
R Andersen Skrevet Oktober 15, 2015 Skrevet Oktober 15, 2015 Jeg har en original GT-vinge som trenger litt jobb. Den har vært med i en ulykke og har derfor litt småskader. Det er noen sprekker som må sparkles og så har det falt av en liten del av tuppen på undervingen som må limes. Har også uorginale klosser til vingen som er kjøpt fra et firma i USA. Vurderer å selge dette. Noe som kan være interessant?
Robin1495 Skrevet November 29, 2015 Forfatter Skrevet November 29, 2015 Jeg har en original GT-vinge som trenger litt jobb. Den har vært med i en ulykke og har derfor litt småskader. Det er noen sprekker som må sparkles og så har det falt av en liten del av tuppen på undervingen som må limes. Har også uorginale klosser til vingen som er kjøpt fra et firma i USA. Vurderer å selge dette. Noe som kan være interessant? Fint om du kunne sendt noen bilder, og hvilken pris ser du for deg?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå