Kan egentlig ikke se sammenheng mellom en god tone her på Forumet og å legge ut detaljert informasjon om grisekjøring som resulterer i en hendelse som kunne ha tatt liv. Ser du syntax'en her?
Det som faktisk må modereres her er slik info som oppfordrer andre til å legge ut sin info om slike meningsløse stunt.
At jeg kaller vedkommende en tosk, er derved på sin plass, når han ettertrykkelig informerer om hva han gjorde i forkant av hendelsen.
Det skal sogar også være herlig info til Forsikringsselskapet hans, hvis de leser denne tråden.
Nå har jeg hatt lappen i 16 år/300.000km og ikke hatt noen uhell i nærheten av slikt som vedkommende, derav jeg snakker om erfaring, hvliket det er lite av hos vedkommende. Som ansvarlig familiefar, vil jeg derfor oppfordre moderatorene til å se litt lengre om hvilke bakgrunnsholdninger innlegg har, før de skyter moralistene.