Gå til innhold

nicho

Medlem
  • Innholdsteller

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av nicho

  1. har en e34 m5 som trenger servo olje...vilken olje skal jeg bruke? Lurer på om det er en spesiel olje ettersom denne olja også brukes i nivåreguleringa...noen som kan hjelpe?
  2. Etter alle dem dårlige responsene fra forumet har jeg bestemt meg får å ta meg selv i nakken litt,og innrømme at kjøringa kansje var litt på kanten...Til tross for all den dritt slenginga om gressvik så skal vi ta oss sammen litt og prøve å komme med noen mer proffe filmer uten å sette noen i fare... Må jo bare si at de filmene var bare ment som litt artig søndagskjøring,men som sagt så skal vi ta oss sammen og da får vi se om det er mulig å få no positiv tilbakemelding i det hele tatt! Eller hva sier du skillbill?! hilsen nicho
  3. Fy faan jeg skjønner ikke hvorfor dere tosker her inne gidder å bry dere om sånt!! samma faan for dere om noen kjører som idioter vel!! Dessuten så var jeg der da det skjedde,og det var ingen fare å kjøre forbi.... Folk må få seg noe annet å gjøre en å leke politi ass!! Gå å heng dere!! Hilsen meg
  4. hei jeg hadde en e34 535i med m5 gratt skinn interior og i bilen min var midtkonsollen,dortrekk og panelet under rattet av skinn. Jeg lurer pa om dette er spesielt ettersom jeg ikke finner noen m5 til salgs med dette..kan noen hjelpe meg der?
×
×
  • Opprett ny...